Květen 2006

Lehká optimistika

30. května 2006 v 17:33 | sangrie
sorrow reaper Takový lehce optimistický obrázek.....

The sims 2: odkaz a "pár" obrázků

29. května 2006 v 19:57 | akril
Pár obrázků z The sims 2- tak trochu jinak, v žánru historie. Pro případ, že by si je někdo chtěl stáhnout, našla jsem je na stránce od Sussi.
rozhodně velmi odvážné (samozřejmě na tu dobu)
La princesse du solei.....( tzn. princezna slunce )
Et c'est le roi du solei....( neboli Ludvík XIV )
až přehnaně mi připomíná "křížence" mezi Madonnou, Gwen Stefani a Marlyn Monroe....
že by Sněhurka....
je vidět že i na "ženy lehkých mravů" se tenkrát myslelo =)
když už nám manžel po smrti zanechal tolik peněz, tak by se smutnit mělo opravdu stylově...
není co dodat.....très bien
a když se uváží, že tohle je teprve spodnička....
We wish you very merry Christmas....
....and happy New Year!
Dark elegance...
....is very popular
snad "vampajr".....?
forgotten bride....
rose couple
A tady pár účesů.....
Pro případ, že by někoho zajímaly oči......
Nebo, co třeba vyzkoušet nový odstín rtěnky.....
Pro případ zájmu lze vyměnit obličej...
Tady je pár náušnic....
Wallpery....

TATU: obrázky

23. května 2006 v 15:16 | akril |  t.A.T.u

životopis: Leonardo DiCaprio

23. května 2006 v 13:04 Titanic
Datum narození: 11.11.1974
Místo narození: Hollywood, California, USA
Znamení: Štír


něco málo obrázků

23. května 2006 v 10:43 | akril

Knížky

23. května 2006 v 10:25 | akril
Tady jsou ukázky některých jejích děl
Dále sem ještě patří:
*Vadí nevadí
*Všude dobře, doma nejlíp
*Tajemství
*Narozeniny
*Dítě do kufru
*Půlnoc
*WWW. trápení
*Průšvihářky
*První starosti
*První slzy

Naprosté soustředění

23. května 2006 v 10:12 | akril
Tak tady jsem vám stáhla obrázek z netu. Ten pokoj co uvidíte, patří jistému muži. Budeme mu říkat třeba Bill. Billova manželka Esther milovala místnost na obrázku ze všech nejvíc v celém domě. Když umřela, Bill se dušoval, že ho chodí navštěvovat a sedává právě v tomto pokoji. Když mu nikdo nevěřil, natočil jí na kameru. Musíte si dát repráky na maximum abyste slyšeli jak k vám mluví a taky si obrázek zvětšte na celou obrazovku. Mně to trvalo asi 20 vteřin než jsem jí našla, ale je tam. Nezapomeňte- musíte se hlavně pořádně soustředit! Kdo se chce podívat ať klikne TADY

Oprátka

23. května 2006 v 10:00 | pepcha |  Básničky
Tak tady mi přispěla Bára H. jednou svojí super básničkou:
Jen jeden den a jedna noc,
tolik do konce mi zbývá
řeknu vám, že není to moc
tak, co mi kdo zazlívá.
Já přec nejsem svatá,
já mám nějaký ten hřích,
ale říkat, že jsem s dˇáblem spjatá
a atˇ na mé mrtvé tělo padá sníhk,
totˇ trochu přemrštěný požadavek,
co dělat jsem měla když,
nutili mne do zatracených vdavek
a tedˇ smyčka stahuje se blíž a blíž
okolo mé ladné šíje
vždytˇ do očí téměř bije,
že neprovedla jsem zhola nic

Harry Trottel a kámen Mudr. Tse

23. května 2006 v 9:52 | akril
Harry je zhýčkaný výrostek, který bydlí u strýčka a tety, protože jeho rodiče zabil zlý čarodějník Wolffram. Je jako většina jejiho současných vrstevníků: nosí značkové o několik čísel větší oblečení, poslouchá Eminema a jezdí ( i když dost mizerně ) na skateu. Má však narozdíl od nich jednu velkou výhodu- dokáže číst trdlům ( lidem nečarodějnického původu ) myšlenky. Prostě každému ,,proskenuje" hlavu, což se mu hodí při testech a písemkách.
Donkeyovi, u kterých Harry bydlí, jsou normální rodina s nepříliš ( no, přiznejme si, že vůbec ) prosperujícím penzionem a tichým synem Dooleyem- pravým opakem Harryho. I když Harry svými jedinými příbuznými opovrhuje, Donkeyovi ho milují jako svého vlastního syna.
Jakmile Harry dokončí 1. stupeň základní školy, nemá v nejmenším úmyslu věnovat se jakémukoliv dalšímu studiu a i přes naléhání Donkeyových se chce nadále věnovat jenom skateboardu.
Jednoho dne se u dveří penzionu objeví obr Reuben Hadrin a nabízí Harrymu místo v ,,prestižní škole přírodních věd". Harry ho nejprve pošle někam, ale poté, co mu Hadrin sdělí, že jeho rodiče mu po sobě zanechali více než velké jmění, které si vydělali právě tímto způsobem, nechá se od obra přesvědčovat a přesvědčovat až toho obr začne mít dost a pozval Harryho na projížďku na Hadrinově ,,super, cool a in " motorce Harley Davidson. Zajede s Harrym do nedalekého lesa a zde následuje jeden z památečných výroků knihy:
Hadrin telefonuje mobilem řediteli školy Angusu Bumbálovi:
Bumbál: Co je zase, Hadrine?
Hadrin: Nerad vás ruším, šéfe,ale mám takovej problém. Jsem s Harrym na tom vejletě a von chce kouřit marihuanu.
B: Podepsal přihlášku?
H: Ne. Zatim ne. Vo škole zatim nechce ani slyšet.
B: Tak v tomto mimořádném případě, Hadrine, v tomto mimořádném případě moje další instrukce zní: KLIDNĚ HO ZHULTE!
Po zkušenosti s marihuanou Harry nakonec přihlášku podepíše a Hadrin mu sdělí, že nepodepsal přihlášku do školy přírodních věd, nýbrž do školy čar a kouzel v Neštovicích. Harrym to nejprve dost otřese, ale poté se s tím smíří a 1. září se hrne do školy s docela kladnými myšlenkami. Ve vlaku potkává Mixomatózu Groganovou zvanou Mixie a Benjamina Steinera zvaného Ben =) . Harry se s nimi hned spřátelí a do Mixie se také bezhlavě zamiluje, i když ta má oči jenom pro Bena, který o ni zájem vůbec nejeví.
V Neštovicích jsou 4 koleje: Kobrojed, ve kterém studují převážně volnomyšlenkářští hippíci, Vranibrk, kolej staromódních a úctyhodných čarodějnických rodin, Buzibor, ve kterém, jak už podle názvu vyplývá, studují ehm odlišně sexuálně orientovaní a konečně Nemelmír- kolej zaměřená na ekonomii a peníze vůbec( tuto kolej navštěvoval taky Bill Gates=)). A jaké je překvapení, že Harry a jeho ,,vlakoví přátelé" se ocitnou ve stejné koleji a to právě v Nemelmíru.
Harry zjistí, že výuka v Neštovicích není vůbec snadná. Ben i Mixie ji sice zvládají s přehledem, ale Harrymu to přece jen dělá problémy.Navíc se dozví to co by vůbec vědět neměli- v Neštovicích je ukryt kámen Mudr.Tse zajišťující nesmrtelnost.
Existuje ovšem jedna důležitá skutečnost, o které jsem ještě nenapsala ani ň. Harry bydlel u Donkeyových proto, že jeho rodiče zabil zlý čarodějník Wolffram (se dvěma ef). Harrymu však po této smutné události zbyla na čele jen jizva ve tvaru W. Mnozí si mysleli, že se tak chtěl Wolffram podepsat, ale chyba lávky. Jak se Harry při záchraně kamene před Wolfframem dozví, tuto jizvu mu způsobilo vražení jeho hlavy na dveře záchodu. Harry měl ještě docela štěstí, že mu byl teprve rok, protože jinak by se mu na hlavu vešlo i písmenoC .
Celkový prožitek z knihy byl vynikající a velmi zábavný


Pearl Harbor: recenze

22. května 2006 v 19:22 Filmy
Tak aby toho nebylo málo, další film podle skutečnosti:
**počet "kapesníkových" scén: mnoho-li a mnoho-li
**výkony herců: až na Joshe Harnetta super
**nápad: Stejný jako Tmavomodrý svět, ale myslím si, že tohle bylo dřív
**konec: jak se to vezme, pro někoho špatnej, ale vcelku to skončilo dobře

Co řekla Madonna

22. května 2006 v 19:07 | akril
**Lidi si myslí, že být hvězdou znamená být báječná, jezdit na večírky v limuzínách, být stále fotografována, uctívána a zbožňována. Být bohatá, hodně bohatá, mít všechno. A víte co? Mají úplnou pravdu.
**Lepší žít rok jako tygr než sto let jako ovce.
**Poslouchejte každý má právo na MŮJ názor.
xxx Madonna


Titanic: recenze

22. května 2006 v 18:53 Titanic
**počet" kapesníkových " scén: po 25 jsem to přestala počítat
**výkony herců: super
**nápad: dokonalý
**konec: špatnej
No tak jsem včera po druhý shlídla Titanic a tisíce mokrejch kapesníčků mluví za sebe=). Tenhle film je totiž výbornej a rozhodně stojí za to ho vidět. Pro laiky v " oboru " :

Nebezpečná rychlost: recenze

22. května 2006 v 17:32 Filmy
Příběh začíná ve velké budově, kde jsou ve výtahu uvězněni obyčejní cestující. Policista Jack Traven( Keanu Reeves ) je zdárně vysvobodí, ale věznitel( Dennis Hopper ) přece jen uniká. Je to bývalý policista, který chce jediné- peníze- a to hodně peněz. Neváhá proto nastrčit pod náhodně vybraný autobus bombu a požadovat výkupné. Všechno by pro policii mohlo být jednoduché, kdyby únosce jasně nestanovil pravidla: nikdo nesmí z autobusu a řidič nesmí zpomalit pod 50 mph( což je přibližně 100km/h ). Jackovi nyní pomáhá krásná cestující Annie v podobě Sandry Bullock, která nakonec po postřelení řidiče přebírá vládu nad nebezpečně se řítícím strojem. Následně si člověk může užít mnoha a mnoha kaskadérských scén jako například autobus přeskakující 15-ti metrovou díru v nedokončené dálnici či nesčetně vybouraných aut. Jak to všechno dopadne vám neřeknu, ale je to americkej film, takže zkuste hádat.
Ps: V americkejch filmech NIKDY nezvítězí zlo( i když Titanic, byl mimořádně dobrá vyjímka ) a NIKDY se to neobejde bez líbací scény


Angels

13. května 2006 v 17:38 | akril
Tak tohle je speciálně pro Báru H. alias Pepchu:
Andílci / Angels Andílci / Angels Andílci / Angels Andílci / Angels Andílci / Angels

Me to you

13. května 2006 v 17:31 | akril
Medvíďata / Baby bears Medvíďata / Baby bears Oslava / Celebrate Kytičky / Flowers Kytičky / Flowers Kytičky / FlowersPřátelé / Friends Přátelé / Friends Přátelé / Friends Vánoce / Christmas Vánoce / ChristmasLáska / Love Ostatní / Other Láska / Love Ostatní / OtherOstatní / OtherSpánek / SleepZima / WinterSpánek / Sleep Zima / WinterSvatební den / Wedding dayS textem / With text Práce / Work Práce / Work Práce / Work Práce / Work

America

13. května 2006 v 16:57 | akril
We are living in America !